HOLA, HOLA ŠKOLKA VOLÁ

1. ZÁŘÍ 2022

Mateřská škola Masarykova a Mateřská škola Žopy zahajuje provoz ve školním roce 2022- 2023.V Mateřské škole v Holešově probíhá stále rekonstrukce budovy.

Dbejte prosím rodiče na bezpečnost svých dětí !

Vážení rodiče, před vstupem do mateřské školy dodržujte prosím tyto pravidla:

• Zákaz vstupu osobám s příznaky infekčního onemocnění.
  • U vchodových dveří je k dispozici dezinfekce na ruce, používejte vždy návleky na obuv! V šatnách pobývejte jen po nezbytně nutnou dobu , předání nebo vyzvednutí dítěte.
  • Osobní přítomnost dětí ve škole, je podmíněna tím, že dítě nemá příznaky onemocnění COVID – 19 ,ani jiné respirační nemoci/ nemá kašel, rýmu, bolesti břicha, nevolnost apod./!
  • V prostorách třídy i ložnice není vstup rodičům povolen!

Co dětem připravit před prvním nástupem do mateřské školy?

Platí i pro děti , které už mateřskou školu navštěvovaly.

• Pohodlné oblečení do třídy , pyžamo.
  • Vhodné oblečení i obuv na pobyt venku, dle ročního období.
  • Papučky s pevnou patou, ne nazouváky!
  • Náhradní prádlo v sáčku ve skříňce.
  • Oblečení i obuv musí být PODEPSANÉ!

Co do skříňky nepatří?

Zbytečnosti, pití, vlastní jídlo, sladkosti, hračky. Skříňku prosím denně kontrolujte, upravujte.

Další konkrétní věci, jako jsou papírové kapesníky , toal. papír, mýdlo, speciální požadavky věcí u předškoláků zjistíte v mateřské škole.

Pokud do mateřské školy nepřijdete, zavolejte do 1.9.2022 do 6.10 hod. Využijte i záznamník mateřských škol.

Provoz mateřských škol : Pondělí až pátek, 6.00 hod. do 16.30 hod.

Třídní schůzky, hlavně pro nové rodiče, proběhnou:

MŠ Masarykova 15.9.2022 v 15.30.

MŠ Žopy 20.9.2022 v 15.30.

Těšíme se na Vás i na Vaše děti.