Závěry schůzek s rodiči

• Rodiče si odsouhlasili dar škole na hračky ve výši 500,- Kč (vybíráme do konce listopadu)
  • Do konce října vybíráme třídní fond  500,-Kč
  • Ceny obědů : 6 leté děti 47,- Kč, 7 leté 51,- Kč
  • Připomínáme děti nejen odhlašovat, ale i přihlašovat (využívejte záznamník MŠ) včas.
  • Trvalý příkaz ve vaší bance zřizujte od září 2023 do konce června 2024, školné 390,-. Netýká se dětí , které v tomto školním roce půjdou k zápisu do základních škol / předškoláci/ a děti s odkladem školní docházky
  • Povinné předškolní vzdělávání: od 8.00 do 12.00hodin
  • Příchod dětí nejlépe do 8.00.
  • Nepřítomnost dětí omluvte telefonicky nebo osobně do   6.00 hod.

• Předškolní děti: písemně – Omluvný list
  • Obědy se vydávají do jídlonosičů, jen první den nepřítomnosti dítěte do 12.00 hod.
  • Rodiče předávají děti do MŠ zdravé, proto nepodáváme dětem během dne žádné léky, kapky ani mast
  • ! Označte novým dětem veškeré oblečení, pyžama a přezůvky! Doplnit náhradní oblečení.
  • Všechny děti potřebují vhodné přezůvky, oblečení do třídy a na pobyt venku, vlastní hřeben.
  • Pyžamo a oblečení ze skříněk si berte každý pátek domů. V pondělí vše čisté.
  • Při vstupu do budovy použijte  NÁVLEKY !
  • Zavírejte hlavní dveře, nepouštějte cizí osoby, myslete na bezpečnost vašich dětí. U vstupu zvoní rodiče, ne děti!

• Příchod dětí do MŠ – ne samotné, rodič předá dítě paní učitelce, nevstupuje do třídy
  • Nenoste si hračky do MŠ .
  • Nenoste si sladké šťávy do skříněk – pitný režim je pro děti zajištěn.
  • Dětem v povinné předškolní výuce budou pořízeny pracovní sešity, které budou využity během školního roku a popřípadě k distanční výuce. / Cena 100,- kč/

AKCE obou MŠ:

•   Návštěva logopeda  22.9.2023 / MŠ Žopy od 7.30, MŠ Masarykova od 9.00/, rodiče individuální konzultace s paní učitelkou ve třídě.
  • Jablíčkový týden / MŠ Masarykova 18.9 – 22.9./
  • Podzimní tvoření s rodiči – datum bude upřesněn.
  • Projekt Atletika do školek – sportovní aktivity v Sokolovně Holešov :  Děti budou potřebovat sportovní oblečení a obuv!
  • Fotografování dětí s vánoční tématikou 13.11.2023.
  • MŠ Masarykova: Neparkujte v době od 6.30 do 7.30 a od 11.00 do 11.30 hodin ve vjezdu do MŠ z důvodu dovozu stravy pro vaše děti
  •      Pokud máte možnost přinést nějaké drobnosti pro děti budeme rádi / dárky-svátky…/